Allertec, syrop, 5 mg/5 ml

Substancja czynna Cetirizini dihydrochloridum
Nazwa preparatu Allertec, syrop, 5 mg/5 ml
Zawartość opakowania 1 but.po 100 ml
Kod EAN 5909990851119
Poziom odpłatnosci 30%
Wysokość dopłaty 6,00 PLN
Zakres wskazań objętych We wszystkich zarejestrowanych wskazaniach na dzień wydania decyzji
Urzędowa cena zbytu 9,00 PLN
Cena detaliczna 13,00 PLN
Wysokość limitu 8,00 PLN
Decyzja od 2019-01-01 - dla kolumny M, 2019-11-01 - dla kolumny N
Okres obowiązywania 3 lata - dla kolumny M, 3 lata - dla kolumny N
Zalecenia (pkt 4.1 ChPL) Łagodzenie objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz objawów przewlekłej idiopatycznej pokrzywki - syrop i krople doustne: u dorosłych i dzieci ≥2 lat; tabl.: u dorosłych i dzieci ≥6 lat.
Wskazania
pozarejestracyjne
atopowe zapalenie skóry; alergia pokarmowa - u pacjentów powyżej 6 miesiąca życia; reakcja anafilaktyczna objawiająca się pokrzywką lub obrzękiem naczynioruchowym Quinckego - u pacjentów powyżej 6 miesiąca życia
Charakterystyka
Produktu Leczniczego
Otwórz ChPL
Grupa Limitowa 207.2, Leki przeciwhistaminowe do stosowania doustnego - płynne postacie farmaceutyczne

Wszystkie preparaty zawierające Cetirizini dihydrochloridum

Nazwa Opakowanie Odpłatność Cena Cena 100%
Allertec, tabl. powl., 10 mg 30 tabl. (2 blist.po 15 szt.) 30% 5,00 PLN 14,00 PLN
Allertec, syrop, 5 mg/5 ml 1 but.po 100 ml 30% 6,00 PLN 13,00 PLN
Cetirizine Genoptim, tabl. powl., 10 mg 30 szt. 30% 3,00 PLN 12,00 PLN
Zyrtec, krople doustne, roztwór, 10 mg/ml 1 but. 20 ml 30% 4,00 PLN 16,00 PLN