Ibuprofen Polfarmex, tabl. powl., 200 mg

Substancja czynna Ibuprofenum
Nazwa preparatu Ibuprofen Polfarmex, tabl. powl., 200 mg
Zawartość opakowania 60 szt. (6 blist.po 10 szt.)
Kod EAN 5909990830732
Poziom odpłatnosci ryczałt
Wysokość dopłaty 4,00 PLN
Zakres wskazań objętych We wszystkich zarejestrowanych wskazaniach na dzień wydania decyzji
Urzędowa cena zbytu 4,00 PLN
Cena detaliczna 6,00 PLN
Wysokość limitu 5,00 PLN
Decyzja od 2019-01-01
Okres obowiązywania 3 lata
Zalecenia (pkt 4.1 ChPL) Objawowe leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów oraz choroby zwyrodnieniowej stawów. Objawowe leczenie młodzieńczego reumatoidalnego zapalenia stawów. Bóle różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu np. bolesne miesiączkowanie, bóle zębów, mięśni, bóle pourazowe. Gorączka różnego pochodzenia. Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy. Powolne przenikanie ibuprofenu do jam stawowych powoduje, że działanie preparatu w gośćcu ujawnia się w pełni dopiero w kilka do kilkunastu godzin po zażyciu leku. Należy to uwzględnić zarówno podczas ustalania sposobu podawania jak i oceny wyników leczenia.
Charakterystyka
Produktu Leczniczego
Otwórz ChPL
Grupa Limitowa 141.1, Niesteroidowe leki przeciwzapalne do stosowania doustnego - produkty jednoskładnikowe i skojarzone z inhibitorami pompy protonowej - stałe postacie farmaceutyczne

Wszystkie preparaty zawierające Ibuprofenum

Nazwa Opakowanie Odpłatność Cena Cena 100%
Ibuprofen Hasco, kaps. miękkie, 200 mg 60 szt. ryczałt 4,00 PLN 6,00 PLN
Ibuprofen Polfarmex, tabl. powl., 200 mg 60 szt. (6 blist.po 10 szt.) ryczałt 4,00 PLN 6,00 PLN
Ibuprofen-Pabi, tabl. drażowane, 200 mg 60 szt. (3 blist.po 20 szt.) ryczałt 5,00 PLN 6,00 PLN