Substancja czynna: Acetylsalicylic acid+Ascorbic acid

Substancja
czynna
Nazwa
preparatu
Zawartość
opakowania
Poziom
odpłatności
Dopłata
pacjenta
Cena
pełnopłatna
Acetylsalicylic acid; Ascorbic acid Aspirin® C tabl. musujące(400 mg+240 mg) - 10 szt. 10 szt. 100% 22,74 PLN 22,74 PLN
Acetylsalicylic acid; Ascorbic acid Aspirin® C tabl. musujące(400 mg+240 mg) - 20 szt. 20 szt. 100% 39,57 PLN 39,57 PLN
Acetylsalicylic acid; Ascorbic acid Polopiryna® C tabl. musujące(500 mg+200 mg) - 10 szt. 10 szt. 100% 12,97 PLN 12,97 PLN
Acetylsalicylic acid; Ascorbic acid Upsarin C tabl. musujące(330 mg+200 mg) - 10 szt. 10 szt. 100% 15,37 PLN 15,37 PLN
Acetylsalicylic acid; Ascorbic acid Upsarin C tabl. musujące(330 mg+200 mg) - 20 szt. 20 szt. 100% 26,34 PLN 26,34 PLN
Acetylsalicylic acid; Ascorbic acid Aspirin® C Forte tabl. musujące(800 mg+480 mg) - 10 szt. 10 szt. 100% 25,00 PLN 25,00 PLN
Strona 1/1. Wszystkich preparatów: 6
< > Wróć do Indeksu preparatów